قوانین و مقررات

مجموعه چاپ لبخند با بیش از 15 سال سابقه درخشان در حوزه طراحی و چاپ ، مفتخر است که هم اکنون با خدمات طراحی و چاپ حرفه ای و با کیفیت بالا، در مقابل کم ترین قیمت چاپ در ایران، بصورت آنلاین در خدمت شما عزیزان می باشد. در ادامه می توانید شرایط و ضوابط استفاده از خدمات مجموعه و همچنین نکات کلیدی و مهم در فرآیند استفاده از این خدمات را مشاهده نمایید. از حسن انتخاب شما سپاسگزاریم.

تعهدات تیم گرافیک در قبال شما مشتریان عزیز

دارنده نماد اعتماد الکترونیک جهت اطمینان خاطر شما مشتریان عزیز از تمامی جهات مبنی بر استفاده از خدمات ارائه شده در مجموعه تیم گرافیک، توضیحاتی را خدمت شما ارائه می کند: 

اطلاعات هویتی مشتریان:

  • شما قادر خوهید بود قبل از وارد کردن هرگونه اطلاعات هویتی جهت ثبت نام، تمامی ریز خدمات مجموعه تیم گرافیک را با قیمت های بروز و راهنمایی های کامل مشاهده نمایید.
  • ضوابط ثبت نام فقط برای سهولت و اعتبار سنجی سفارش ثبت شده توسط شما انجام می شود و این اطلاعات که شامل نام و نام خانوادگی و شماره موبایل شما می باشد، نزد مجموعه تیم گرافیک
  • اطلاعاتی مثل آدرس و ایمیل فقط برای ارائه خدمات بهتر در دسترس بوده و بصورت اختیاری می باشد.
  • در هنگام ثبت نام، برای شماره موبایل شما پیامی مبنی بر تایید ثبت نام ارسال می شود که در صورت عدم تمایل با نادیده گرفتن پیام، هیچ گونه پیام جدیدی از مجموعه تیم گرافیک دریافت نخواهید کرد. هر چند این نکته را توجه داشته باشید در صورت تایید پیام، فرایند آماده سازی سفارش شما بصورت آنلاین  برای شما ارسال خواهد شد.
  • در صورت فراموشی رمز عبور، پس از تماس با مجموعه و ارائه اطلاعات تکمیلی، رمز عبور جدید برای شما ارسال می گردد.
  • همچنین می توانید در صورت نیاز اطلاعات فردی خود را ویرایش نمایید. برای تغییر شماره موبایل نیاز هست که با مجموعه تماس حاصل فرمایید.

گارانتی کیفیت محصولات:

مجموعه تیم گرافیک مفتخر است که با ارائه خدمات با کیفیت، جهت اطمینان خاطر شما عزیزان شرایط گارانتی محصولات را فراهم کرده است. شما می توانید این شرایط را در صفحه