صفر تا صد سفارش کارت ویزیت لاکچری

سفارش کارت ویزیت لاکچری

توضیحات

تحلیل و بررسی طراحی و سفارش کارت ویزیت لاکچری

طراحی کارت ویزیت لاکچری در کسب و شغل های مختلفی اجرا میگردد. کارت ویزیت‌ها در رشد و رونق تجارت شما تاثیر بسزایی دارند. به همین دلیل یک نیاز مهم و ضروری برای هر نوع فعالیتی به حساب می آیند. کارت ویزیت علاوه بر این که بیزنس شما‌را به اشخاص متعدد معرفی می‌نماید، حرفه و کار شما را نیز تبلیغ می‌نماید. ولی تاثیرگذاری کارت ویزیت‌ها با نحوه طراحی آنها رابطه مستقیم دارد.

به همین دلیل می بایست بیزینس کارت خود را با توجه به نکات و ویژگی‌های کارت ویزیت عالی طراحی نمائید. این نکات و خصوصیت‌ها را در هر نوع کارت ویزیتی باید رعایت کنید. کارت ویزیت‌ها در دنیای بیزنس نقش موثری دارند و کارفرمایان باهوش از این کاغذهای کوچک به دلیل اهداف بزرگی استفاده می‌نمایند. روش‌های متعددی برای پباده سازی کارت ویزیت لاکچری وجود دارند که در‌این مقاله با این روش‌ها آشنا می‌شویم.

تحلیل و چگونگی طراحی کارت ویزیت 

طراحی کارت ویزیت لاکچری(Luxury business card) برای انواع حرفه‌های رسمی و غیررسمی مورد استفاده قرار میگیرد. مهم نیست بیزنس شما چگونه باشد و در چه زمینه‌ای فعالیت داشته باشید، مهم این است که به اندازه کافی برای خود و مخاطب‌هایتان ارزش قائل گردید که کارت ویزیت‌های لاکچری برای خود داشته باشید. شاید برای شما هم سوال باشد که چرا لاکچری بودن کارت ویزیت اهمیت دارد؟ در ادامه به پاسخ این پرسش می پردازیم.

چرا طراحی کارت ویزیت لاکچری مهم است ؟

پباده سازی کارت ویزیت لوکس اهمیت بسیار زیادی داراست. چون این دسته از کارت ویزیت‌ها تاثیر بسیار خوبی روی کاربر و بیننده می گذارد و اشخاص زیادی را به خود جذب می‌نماید. در امر کارت ویزیت‌ها هم مهم ترین موضوع جذب کردن مخاطب میباشد. وقتی کارت ویزیت شما افراد مختلف را به خود جذب نماید به نوعی منجر میشود شما در کسب و کار خویش موفق‌تر گردید.

در سفارش کارت ویزیت لاکچری به نکات زیر توجه کنید

کارت ویزیت‌های لاکچری بهترین تاثیر را روی اشخاص داشته و به آن ها حس ارزشمندی و اهمیت می دهد. به همین دلیل یکی از راه‌های طراحی کارت ویزیت به صورت لاکچری میباشد. بسیاری از اشخاص در سال‌های گذشته از این نوع کارت ویزیت‌های لاکچری استفاده می‌کنند و از تاثیر بی‌نظیر این نوع بیزینس کارت‌ها روی حرفه خود لذت می برند.

سفارش کارت ویزیت لاکچری
سفارش کارت ویزیت لاکچری

کارت ویزیت لاکچری و لوکس

طراحی کارت ویزیت لاکچری همان‌طور که گفته شد راه حل بسیار خوبی برای سبک طراحی بیزینس کارت شما است. شما با هر نوع کسب و کاری می توانید کارت ویزیتی شیک و لوکس داشته باشید. همگی اشخاص با دیدن این نوع کارت ویزیت‌ها به آن‌ها جذب می گردند. شما میتوانید با روش‌های مختلفی کارت ویزیت خود را لاکچری نمایید. در واقعیت چاپ کارت ویزیت لاکچری و طرح کارت ویزیت لاکچری منحصر به فرد میباشند و بر اساس نکات خاصی طراحی‌های گرافیکی شکل می گیرد.

هم‌چنین برای چاپ کارت ویزیت لوکس نیز ممکن میباشد از دستگاه‌های مخصوصی استفاده نمایند. ولی متریالی که در کارت ویزیت‌های لاکچری استفاده میگردند نیز به خصوص بوده و معمولا از متریال‌های گران قیمتی در این نوع بیزینس کارت‌ها استفاده می‌نمایند. کارت ویزیت‌های لاکچری و گران‌قیمت محبوبیت متعددی بین عامه مردم پیدا نموده است. به همین جهت انتخاب قابل قبولی برای شما میباشد. هر چه کارت ویزیت شما جالب‌تر باشد و اشخاص بیش‌تری را به خود جذب نماید برای تجارت شما مطلوب‌تر میباشد.

در سفارش کارت ویزیت لاکچری به نکات زیر توجه کنید

طراحی کارت ویزیت لاکچری به چه شکل میباشد؟

برای طراحی کارت ویزیت لاکچری می بایست اصول خاصی را رعایت نمایید:

این اصول شامل طراحی گرافیکی، چاپ و متریال بوده که هرمورد به نوعی روی لاکچری بودن کارت ویزیت تاثیر زیادی دارند. به خاطر داشته باشید که کارت ویزیت‌هایی که لاکچری و لوکس هستند معمولا نسبت به بقیه کارت ویزیت‌ها هزینه بیش‌تری دارند. معمولا این نوع کارت ویزیت‌ها از طراحی تا چاپ و حتی انتخاب متریال گران‌تر از سایر بیزینس کارت‌ها می‌باشند.

در طراحی کارت ویزیت لوکس همان‌طور که گفته شد یکی از مهمترین اصول‌ها طراحی گرافیکی کارت میباشد:

طراحی گرافیکی شامل مواردی مانند اطلاعات موجود در کارت ویزیت و الگوی چینش آنان، رنگ کارت ویزیت و کنتراست رنگی آن، طرح‌ها و تصاویر مورد استفاده، فونتی که برای کارت ویزیت در نظر گرفته شده، به کارگیری از فویل و طلاکوب که زیبایی کارت ویزیت را چند برابر می‌نماید، لوگو و شعار منحصر به خود شما و شکل و اندازه کارت ویزیت میباشد.

چگونگی طراحی کارت ویزیت

در طراحی کارت ویزیت لاکچری روش چینش اطلاعات در کارت ویزیت‌های لاکچری باید رسمی و خاص باشد:

در طراحی کارت ویزیت لاکچری اطلاعات موجود در کارت ویزیت‌ها معمولا یکسان میباشد البته شیوه چینش اطلاعات در کارت ویزیت‌های لاکچری می بایست رسمی و خاص باشد. دقت فرمایید که برای داشتن الگوی چینش مناسب بهتر است که اطلاعات مهم با فونتی بزرگ و متفاوت نوشته شوند. رنگ کارت ویزیت می بایست با طرح و رنگ نوشته کنتراست رنگی داشته باشد تا کارت ویزیت شما خواناتر باشد.

سفارش کارت ویزیت لاکچری

تعیین رنگ یکی‌از مهم ترین موارد در کارت ویزیت‌ها میباشد:

زیرا اولین چیزی که به چشم بیننده می‌رسد، رنگ میباشد. طرح‌ها و تصاویر نیز می بایست مبنی بر نوع شغل شما تعیین شوند. فونت کارت ویزیت نیز بایستی نرم و خوانا باشد و سوای افکت و شلوغی طراحی شوند. در کارت ویزیت‌های لاکچری و لوکس معمولا از طلاکوب و نقره‌کوب استفاده می‌نمایند که زیبایی کارت را چندین برابر می‌نماید.

در طراحی کارت ویزیت لوکس و لاکچری می بایست از لوگو و شعاری منحصربه‌فرد به خود استفاده کنید:

این کار کلاس کاری شما‌را ارتقا می دهد و اشخاص بیش‌تری را تحت تاثیر قرار خواهد داد. هم‌چنین شکل و ابعاد کارت ویزیت نیز به دلخواه خود شما و طراح میباشد. شکل کارت ویزیت بایستی بر اساس نوع شغل شما انتخاب شود و ارتباط معنایی با کسب و کار شما داشته باشد.

مدت زمان تحویل

زمان تحویل کار 3 تا 5 روز کاری  در برخی موارد بسته به سفارش مشتری این مدت زمان بیشتر می شود اگر سوالی داشتید با ما تماس بگیرید. 

آدرس ما در اینستاگرام

مارا در اینستاگرام دنبال کنید و سوالات و سفارشات خود را ثبت کنید